4 **** Bahia del Sol

Datum odletu Datum příletu Cena Počet dní Počet nocí Počet osob
14.9.2017 24.9.2017 48 700 Kč 11 dní 9 nocí 2 os.

Tropické pralesy, bělostné pláže, divoké řeky, vodopády, vulkány a všudypřítomná přátelská atmosféra. To je Kostarika, země s jedním z největších přírodních bohatství na světě. Díky tomuto zájezdu poznáte obě pobřeží Kostariky – pacifické i to karibské. Pacifické pobřeží je vyhledávané především surfaři. V karibské oblasti se setkáte s úchvatnými plážemi a je to skvělá zóna ke šnorchlování. Během pobytu poznáte hlavní město Kostariky – San José, které je zároveň nejobydlenějším městem této země. Dále pojedete na východ, na poloostrov Nicoya, kde budete moci vychutnat pláže pobřeží Pacifiku. Tato část je pokryta tropickou vegetací a jedná se o turisticky velmi atraktivní lokalitu.Kostarika je nádherná a bohatá země na přírodní krásy a lidé jsou velmi přátelští – jejich heslo je totiž „Pura Vida!“. S výrazem pura vida – neboli čistý život- se na Kostarice setkáte opravdu často. Vystihuje totiž životní styl Kostaričanů – kvalitu, pokoru, hojnost, radost, spokojenost, štěstí, optimismus a umění vážit si těch obyčejných a jednoduchých věcí. Zkrátka umění žít.

Cena zájezdu 


48 700 Kč/os. ve dvojlůžkovém pokoji

Cena zahrnuje: 


- Ubytování a stravování
        - 3x ubytování v hotelu The Alta 4**** se snídaní
        - 
6x ubytování v hotelu Bahía del Sol 4**** se snídaní
- Letenka v optimální knihovací třídě 22 000 Kč
- Transfery

        - první a poslední den z/na letiště
        - transfer ze San Jose do hotelu Bahia del Sol a zpět
        - asistence při příletu na letišti

Cena nezahrnuje


- Turistická taxu 29 USD/osoba 
- Cestovní pojištění
- Fakultativní služby a doporučení
- Spropitné a kapesné

Poznámky


- Cena je za osobu pro skupinu dvou osob
- Naše CK je pojištěná proti úpadku cestovní kanceláře dle zákona

Program zájezdu

1. den přílet do San José:
Přílet do San José. Vyzvednutí zavazadel na mezinárodním letišti Juan Santa María a přesun do hotelu ve městě. Ubytování ve 4**** se snídaní.

2. den San José a Pacifické pobřeží:
Snídaně, transfer z hotelu v San José na Pacifické pobřeží – poloostrov Nicoya. Ubytování ve 4**** hotelu Bahia del Sol se snídaní. Hotel se nachází přímo na pláži s jemným pískem v zátoce, kde je příjemné koupání a vlny nejsou příliš silné. Nedaleko se nachází také známé turistické město Tamarindou a Conchal. Hotel byl ohodnocen přísnou kostarickou asociací na 4**** hotel. V jeho blízkosti se nachází také několik restaurací a obchůdků se suvenýry.

3. – 7. den odpočinek v hotelu a jeho okolí:
Snídaně, volné dny k odpočinku na pláži nebo využití hotelových služeb. Hotel se mimo jiné nachází také v místě s nejlepším potápěním. Doporučujeme tedy vyzkoušet alespoň šnorchlování, popř. adrenalinové canpoy (slaňování) nebo fakultativně lez zakoupit výlet do okolí (Playa Tamarindo, Playa Grande – známá surfovací pláž, Afrika Safari Wildlife Tour, národní park Rincón de la Vieja apod.). Program dle dle doporučení naší CK. Ubytování ve 4**** hotelu Bahía de Sol se snídaní.

8. den návrat do San José:
Snídaně, transfer zpět do hlavního města San José. Ubytování ve 4**** hotelu The Alta se snídaní.

9. den poslední den v San José:
Snídaně, volný den v hlavním městě. Možnost prohlídky města, nákupu suvenýrů a dárků. Ačkoliv se jedná o hlavní město, San José nepatří mezi turisticky příliš zajímavé lokality. Proto na prohlídku stačí jeden den, program dle našeho doporučení. Ubytování ve 4**** hotelu The Alta.

10. den San José, odlet do Evropy:
Snídaně, volno v San José. Transfer na letiště, odlet do Evropy.

11. den přílet do Evropy:
Konec programu.

Dokumenty ke stažení: