Letenky

Rezervace letenek vytváříme pro naše zákazníky nejčastěji u leteckých společností American Airlines Air France, KLM, Condor, Cubana, aj. Letecké společnosti občas vypisují akční tarify, které jsou podstatně levnější. Letenka tvoří mnohdy větší část ceny zájezdu, proto pokud jste časově flexibilní a máte zájem získat tu nejlevnější letenku, napište nám. V případě dobré ceny vám zavoláme a nabídneme zájezd za skvělou cenu.

Chcete letět na Kostariku? Vyhledáme Vám levné letenky již teď!

Condor
Letecká společnost Condor nabízí skvělé spojení přímo z Německa. Nevýhdou je cena, ale pro cestující, kteří dávají přednost konfortu a kvalitní letecké společnosti, je tu přávě Condor.

American Airlines

Americká letecká společnost jednoznačně vede v cenách letenek do San José. Odlety jsou z Prahy, nejčastěji směřované přes Atlanu. Letecké spojení je také nejrychlejší, přestože zavazadla lze odbavit pouze do USA, kde je nutné zavazadla vyzvednout a znovu je odbavit. Kontroly a odbavování zavazadel vám zkrátí dobu čekání. Lety jsou určeny pouze pro cestující, kterým nebylo nikdy zamítnute vízum do USA.

KLM 

Výhodou těchto leteckých společnosti je úzká spolupráce a časté spojení, bohužel jen do Panamy. Ale pokud se chcete vyhnout komlikovaným kontrolám na letištích v USA, je toto letecké spojení možnou variantou. KlM občas nabízí akční lenky, pokud se tedy budete zajímat o zájezd s časovým předstihem, budete moci ušetřit.

Cubana

Letecká společnost Cubana má nejvhodnější spojení na Kubu přes Paříž a Madrid. Výhoda je zde především pro naší CK, protože můžeme spojit v jednom zájezdu naše dvě destinace Kostariku a Kubu.