Reference

Manželé Mikelovi

Již před rokem jsme se setkali s vaší spolehlivou organizací našeho zájezdu na Kubu, využili jsme jí tedy i letos a opět jsme byli velmi spokojeni. Jako minulý rok bylo vše perfektně naplánováno. Vzhledem k tomu, že máme rádi přírodu a svobodu cestování, bylo pro nás velkým zážitkem se ráno probouzet za úžasného křiku ptáků a opic, snídat v hotelových parcích a sledovat přitom leguány  a díky zapůjčenému automobilu zažít každý den něco nového. Bylo to prostě super. Zajímavým zážitkem pro nás byla Montezuma, kde vládne celý den příjemná atmosféra, je tam krásná pláž, spousta zvířat a velmi vstřícní lidé. Mějte se krásně a těšíme se na další dovolenou s vámi.

Hana Rázková s kamarádkami

Pokud chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou, tak odleťte jako já s kamarádkama do Kostariky.  Prožily jsme krásných 14 dní, kde nás obklopovala překrásná příroda, milí lidé a příjemné počasí, které nás někdy zaskočilo a připravilo nám nové zážitky. Cestovaly jsme autem a tak jsme se mohly rozhodovat ze dne na den, kam se vydáme a v jakém hotelu si pospíme.
Zvládly jsme to čtyři ženské úplně v pohodě  i ty 3dny bez kufrů :-) 

Lucie Lédlová

Dovolená na Kostarice byla úžasná. Kostarika je překrásná země s jedním z největších přírodních bohatství na světě. Země nazývaná Švýcarskem Střední Ameriky. Úchvatná příroda a život přátelských a usměvavých lidí. Velké DÍKY patří Livii Kocnárové za perfektně zorganizovanou a naplánovanou cestu včetně detailního rozpracování pokynů a písemného itineráře. Vypůjčeným autem jsme procestovaly Kostariku od Karibiku k Pacifiku, navštívily mlžné, deštné i tropické lesy, exotické pláže, sopku a mnoho dalších. Líbilo se mi na všech místech, ale nejvíce asi v národním parku Tortuguero. Největším zážitek bylo setkání s krokodýlem ve volné přírodě a rafty. Doufám, že se na Kostariku ještě vrátím, a to jedině s CK Exotica Travel. PURA VIDA :-)

MUDr. Jaroslava Hašková s manželem

Kostarika byla pro mě jedno z nejkrásnějších míst, kde je možné zažít teplé a klidné karibské pobřeží na východě, divoký
Pacifik na západě. Je možné spatřit nádherné mlžné lesy a nezapomenutelné Corcovado s tak velkým množstvím motýlů, ptáků a zvířat, včetně lenochoda a tapíra. Příroda na Kostarice je opravdu úžasná. Děkuji. 

Manželé Korcovi s vnoučkem (5 let)

Jsme rádi, že pro cestování Kostarikou jsme si vybrali Vaši cestovní kanceláři. Všechno klaplo pode plánu a nikde nenastal žádný problém. Byla to naše už několikátá dovolená. Poznali jsme samé zajímavé destinace, včetně Kuby, která s Vámi byla také úžasná, ale Kostarika se stala naší srdeční záležitostí. Dle Vašeho doporučení a organizace jsme viděli mnoho koutů Kostariky. Co nás překvapilo ze všeho nejvíc, byla naprosto jiná flora a fauna v různých koutech této nádherné a malé země. Možná právě proto bylo tak důležité cestu naplánovat s Vámi. 

Paní Sihocká s manželem

Tímto bychom chtěli s manželem doporučit ostatním cestovatelům Vaší CK a poděkovat za nezapomenutelné zážitky, které jste nám připravili. Cestu po Kostarice jsme akčně absolvovali džípem, bez kterého bychom byli asi ztraceni, protože (pro nezasvěcené) na Kostarice je 80% cest polních. Na dobrodružné bydlení ve „stanech s podsadou“ velmi rádi vzpomínáme. V mlžných, tropických lesích i na exotických plážích jsme se ocitli doslova v ,,ráj na zemi". Jezdit na lanech nad korunami stromů mlžného lesa a na zemi z blízka pozorovat opice, tukány, papoušky, nosály a mývaly a další jiné potvory J, se jen tak někde nevidí. Souhlasíme s Vaším mottem, že Kostarika je pro lidi, kteří milují přírodu. 

Více referencí na naší cestovní kancelář najdete zde