EXOTICA TRAVEL

Costa Rica, česky psáno Kostarika, se právem pyšní titulem nejšťastnějšího národa světa, který získala již dvakrát za sebou. Obyvatelé Kostariky musí být šťastní, protože jejich země byla obdařena dvěma nádhernými pobřežími, vysokými horami a obrovskou biodiverzitou, kterou jí může závidět i Amazonie.  Kostarika je zemí, která cestovatele nadchne především pro svou bohatou přírodu, aktivní vulkány a skvěle fungující služby. Nabízí se zde pobyt v luxusních resortech s exotickou atmosférou, ale také ubytování v bungalovech situovaných přímo v pralese, tak, aby host měl možnost doslova splynout s přírodou.  

Lívia Kocnárová, cestovatelka, která velmi dobře zná všechny zajímavá a doporučovaná místa na Kostarice, vám ráda pomůže sestavit itinerář přímo pro vás a vaše přátele. Její znalosti nejen co se týče geografie, ale také poměrů "cena/výkon/čas", vám pomůžou zažít dovolenou tak, abyste viděli z této bohaté zemně co nejvíce. "Když jsem poprvé byla na Kostarice, věděla jsem, že se vrátím, Všude přítomná zeleň, bohaté deště, divoce vyhlížející pobřeží i velká zvířata, která žijí v bezprostřední blízkosti a v souladu s obyvateli, mě uhranuli".

EXOTICA TRAVEL nabízí především aktivní dovolenou lidem, kteří rádi poznávají, objevují a jsou pro ně důležité zážitky z cestování. Zaměřujeme se na cestovatele, kteří chtějí cestovat jinak, milují přírodu a život, který si chtějí naplno vychutnávat i během své dovolené. S každým klientem se osobně setkáme a naplánujeme pro něj dovolenou s ohledem na jeho požadavky, přání i rozpočet.