Pro média

Vážený pane redaktore, redaktorko.

Jsem velmi ráda, že Vám touto cestou mohu představit cestovní kancelář Exotica Travel a zároveň Vám nabídnout možnost vzájemné spolupráce. Jsme připraveni dodávat Vám aktuální a zajímavé informace pro Vámi publikované články, a obratem se Vám vyjádříme k tématům souvisejících s oblastí našeho působení.

Jsme specialisté na zájezdy na Kubu a středoamerickou Kostariku, na trhu působíme od roku 2006. Kuba je u Čechů velmi oblíbenou destinací (snad pro podobnou minulost či otevřenost a temperament Kubánců) a v tisku stále čteným tématem. Ostrovní stát nyní prochází obdobím velkých a rychlých změn, které monitorujeme a umíme se k nim vyjádřit. Naproti tomu Kostarika, přírodní ráj na zemi, je na vzestupu oblíbenosti a má velký potenciál u českých cestovatelů.

Do obou destinací pravidelně jezdíme, máme tam své vazby a kontakty a můžeme Vám podat aktuální informace o zemi, trendy ve vývoji poptávky (které oblasti jsou zajímavé), zpracovat případovou studii nebo napsat krátký článek. Rádi Vám také budeme zasílat naše tiskové zprávy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.   


Kontakt pro média:

Ing. Markéta Staňková
Tel: 222 220 546

Uveřejněné články a rozhovory v médiích:

Kostarika nabízí nejen dokonalou přírodu, ale i adrenalinové aktivity, Lidovky.cz, 25.11.2015