Pacifické a Karibské pobřeží

Datum odletu Datum příletu Cena Počet dní Počet nocí Počet osob
1. 12. 2017 15. 12. 2017 63 450 Kč 15 dnů 13 nocí 2

Tropické pralesy, bělostné pláže, divoké řeky, vodopády, vulkány a všudypřítomná přátelská atmosféra. To je Kostarika, země s jedním z největších přírodních bohatství na světě. Díky tomuto zájezdu poznáte obě pobřeží Kostariky – pacifické i to karibské. Pacifické pobřeží je vyhledávané především surfaři. V karibské oblasti se setkáte s úchvatnými plážemi a je to skvělá zóna ke šnorchlování.

Během pobytu poznáte hlavní město Kostariky – San José, které je zároveň nejobydlenějším městem této země. Dále pojedete na východ, na poloostrov Nicoya, kde budete moci vychutnat pláže pobřeží Pacifiku. Tato část je pokryta tropickou vegetací a jedná se o turisticky velmi atraktivní lokalitu.

V druhé části pobytu se přesunete na pobřeží Karibiku, do provincie Limón, kde si budete moci vychutnat krásné karibské pláže s palmami a divokou přírodu. Geograficky se jedná o vůbec nejrozmanitější provincii, kde jsou nížiny a mangrovové háje prostoupeny vysokými horami. Zároveň je Limón také místem kulturně a rasově vůbec nejbohatším, jelikož zde žijí nejen potomci indiánů, ale i dalších přistěhovalců z různých světadílů.

Exclusivita zájezdu


  • poznání obou pobřeží Kostariky
  • první polovina pobytu se stravováním All Inclusive
  • v druhé polovině zážitek v ubytování v souladu s přírodou

Cena zájezdu 


63 450 Kč/os. ve dvojlůžkovém pokoji

Cena zahrnuje


- Ubytování a stravování

- 3x ubytování v hotelu The Alta 4**** se snídaní
- 5x ubytování v hotelu Resort Flamenco Beach  4**** se stravováním All Inclusive
- 5x ubytování v Almendros y Corales 3*** se snídaní

- Letenka v optimální knihovací třídě 22 000 Kč
- Transfery  

- první a poslední den z/na letiště
- ze San Jose do hotelu Resort Flamenco Beach
- transfer z hotelu Resort Flamenco Beach do hotelu Almendros Corales
- transfer z hotel  Almendros y Corales do San José
- asistence při příletu na letišti

Cena nezahrnuje


- Turistická taxu 29 USD/osoba 
- Cestovní pojištění
- Fakultativní služby a doporučení
- Spropitné a kapesné

Program zájezdu

1. den přílet do San José:
Přílet do San José. Vyzvednutí zavazadel na mezinárodním letišti Juan Santa María a přesun do hotelu ve městě. Ubytování ve 4**** se snídaní.

2. den přesun na Pacifické pobřeží:
Snídaně, transfer z hotelu v San José na Pacifické pobřeží – poloostrov Nicoya. Ubytování ve 4**** hotelu Flamingo Beach Resort se stravováním All Inclusive. Hotel je nachází na pláži Flamingo, která je ekologicky chráněna. Toto místo je bohaté na kulturní dědictví a mísí se s exotickou přírodou. Je obklopeno majestátními horami, nádhernými národními parky a křišťálově modrým Pacifikem.

3. – 6. den odpočinek na pláži Flamengo a jejím okolí:
Snídaně, volné dny k odpočinku na pláži nebo využití hotelových služeb. Možnost výletů do okolí (Playa Tamarindo, Playa Grande – známá surfovací pláž, Afrika Safari Wildlife Tour, národní park Rincón de la Vieja apod.). Program dle doporučení naší CK. Ubytování ve 4**** hotelu Flamingo Beach Resort se stravováním All Inclusive.

7. den přejezd na pobřeží Karibiku:
Snídaně, transfer - dnes zamíříte na druhou stranu této země – na pobřeží Karibiku, do provincie Limón. Místo ubytování je zasazené mezi bujnou džunglí a svým hostům nabízí jedinečný zážitek, který podporuje harmonii mezi Vaším vnitřním a vnějším světem. Ubytování je zajištěno ve 3*** hotelu Almendros y Corales, který působí pro nás Evropany velmi netradičním dojmem. V domcích s dřevěnou podsadou, plátěnými stěnami, kde se spí pod moskytiérou, se budete cítit opravdu v souladu s přírodou.

8. - 11. den pobyt uprostřed krásné přírody u Karibiku:
Snídaně, pobyt, koupání a šnorchlování na karibském pobřeží v krásné divoké přírodě. V tyto dny máte možnost jedinečného zážitku, kdy jste ubytovaní v džungli a zároveň si můžete vychutnat teplé a krásné karibské moře. Možnost výletu do městečka Manzanillo. Nedaleko pobřeží je velký korálový útes, tudíž se jedná o skvělé místo pro potápění či šnorchlování. Z městečka se také pořádají plavby za delfíny, jichž se v okolí objevují až tři druhy. Další program dle našeho doporučení. Ubytování ve 3*** hotelu Almedros y Corales se snídaní.

12. den návrat do San José:
Snídaně, transfer zpět do hlavního města San José. Ubytování ve 4**** hotelu The Alta se snídaní.

13. den poslední den v San José:
Snídaně, volný den v hlavním městě. Možnost prohlídky města, nákupu suvenýrů a dárků. Ačkoliv se jedná o hlavní město, San José nepatří mezi turisticky příliš zajímavé lokality. Proto na prohlídku stačí jeden den Program dle našeho doporučení. Ubytování ve 4**** hotelu The Alta.

14. den San José, odlet do Evropy:
Snídaně, volno v San José. Transfer na letiště, odlet do Evropy.

15. den přílet do Evropy:
Konec programu.

Dokumenty ke stažení: