Potápění na Aguila de Osa Inn (Corcovado)

Datum odletu Datum příletu Cena Počet dní Počet nocí Počet osob
1. 6. 2017 9. 6. 2017 52 900 Kč 9 dní 7 nocí 2 os.

Termín 


JIný termín lze dohodnout individuálně na přání klienta. 

Resort Aguila de Osa


Potápěčský resort leží uprostřed tropické přírody přímo na pobřeží Dračí zátoky. Nedaleko resortu nachází dva přírodní klenoty – Národní Park Corcovado a ostrov Caňo. Resort nabízí celou řadu exkurzí a výletů, včetně potápění s profesionálním certifikovaným instruktorem. Ubytování je zajištěno v prostorných a pohodlných bungalovech. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou, větrákem, minibarem a kávovarem. Bungalovy mají zastřešenou terasu se stolkem, židlemi a houpací sítí. Stravování formou all inclusive v restauraci resortu. Více o hotelu Aguila de Osa Inn
 

O potápění na Aguila de Osa


Poloostrov Osa nabízí všem milovníkům potápění nespočet skvělých potápěčským míst. Jedná se možná o nejlepší potápění na pacifickém pobřeží Kostariky. Ať už s potápěním začínáte, nebo jste pokročilým, potápění na tomto poloostrově Vás díky rozmanitosti podmořského světa naprosto uchvátí. Budete plavat mezi hejny korálových ryb různých barev, pozorovat manty obrovské klouzající nad Vaší hlavou, nebo žraloky bílo cípé a barakudy proplouvající korálovými útesy pod Vámi. 

Cena zájezdu


52 900 Kč / os. ve dvojlůžkovovém pokoji

Cena zahrnuje


- Ubytování a stravování
   - 2x ubytování ve 4* hotelu Park Hotel Inn se snídaní
   - 5x ubytování ve 4* hotelu Aguila de Osa Inn
   - 2 dny potápění v okolí ostrova Isla del Caño
- Transfery
   - taxíkem první den pobytu z letiště do hotelu
   - minibusem ze San José do Palma Sur
   - lodním taxi z Palma Sur do Bahía Drake a zpět
   - minibusem z Palma Sur do San José
   - taxíkem poslední den z hotelu na letiště
- Asistence při příletu na letišti anglicky hovořícím delegátem
- Vyřízení formuláře ESTA á 750 Kč/os.

Cena nezahrnuje


- Zpáteční letenka Praha – San José v optimální knihovací třídě
- Turistická taxa 29 USD/osoba
- Cestovní pojištění
- Fakultativní služby a doporučení
- Spropitné a kapesné

Poznámky


CK Exotica Travel je pojištěná proti úpadku dle zákona

Program zájezdu

1. den Přílet do San José:
Přílet do San José. Vyzvednutí zavazadel na mezinárodním letišti Juan Santa María. Na letišti vás bude čekat řidič a odveze vás do hotelu. V hotelu se setkáte s naším anglicky hovořícím reprezentantem, který Vám předá důležité vouchery k pobytu. Ubytování ve 4**** hotelu Park Hotel Inn se snídaní.

2. den Transfer na pacifické pobřeží, 4**** Aguila de Osa Inn:
Snídaně, transfer na jih do města Palma Sur. Zde vyměníte minibus za lodní transfer, který Vás dopraví až do Bahía Drake (Dračí zátoky). Ubytování ve 4**** hotelu Aguila de Osa Inn, plná penze.

3. den – 4. den Ponory v okolí ostrova Isla del Caño:
Snídaně, po snídani budete realizovat první ponory v okolí ostrova Isla del Caňo, k dispozici budete mít místního průvodce. Zde se nabízí několik míst k potápění, viz popisek lokalit níže. Ubytování ve 4**** hotelu Aguila de Osa Inn s plnou penzí.

5. den - 6. den Odpočinek na plážích, exkurze do NP Corcovado:
Snídaně, volné dny k odpočinku na plážích nebo můžete využít služeb hotelu (fakultativně se nabízí: výlet do NP Corcovado, sportovní rybaření, noční výlet do pralesa za nočními živočichy, výlet za delfíny a velrybami aj.). Ubytování ve 4**** hotelu Aguila de Osa Inn s plnou penzí. Doporučujeme fakultativně zakoupit exkurzi do Národního parku Corcovado. Trek v doprovodu průvodce do NP Corocovado - často nazývaného nejpřírodnějším místem světa, obsahujících 13 ekosystémů z hlavní úrovně. Nejprve připlujete lodí ke vstupu do národního parku San Pedrillo a vydáte se hlouběji do džungle, kde budete obklopení nezkrotnou divočinou. Váš místní průvodce, odborník na přírodu, vás přivede k zázraku obřích stromů, skrytých vodopádů, bohatých červených helikonů, zpěvu ptáků Ruiseñor a křiku opic. A když budete mít štěstí, uvidíte dvě největší kočky Kostariky - jaguára a ocelota nebo největšího savce ve Střední Americe – tapíra. Uprostřed aktivit si užijete oběd ve stylu pikniku, po kterém budete pokračovat ke krásnému vodopádu. Do hotelu se dostanete pozdě odpoledne.

7. den Návrat do San José:
Snídaně, tento den musíte být připraveni na ohromnou změnu. Vrátíte se lodí do Palma Sur, kde na Vás bude čekat transfer a vydáte se zpět do San José. Ubytování v komfortním hotelu Park Hotel Inn 4**** se snídaní.

8. den Odlet do Evropy:
Snídaně, v návaznosti na čas vašeho odletu Vám bude přistaveno taxi k přepravě na mezinárodní letiště San José. Odlet do Evropy.

9. den Přílet do Prahy:
Návrat do Prahy, konec programu.

Dokumenty ke stažení: