Hotel Augila de Osa Inn

Poloha

Hotel se nachází v jihozápadní části Kostariky, na poloostrově Osa v zátoce Bahía Drake. Poloostrov Osa je vyhledávaný pro svou vzdálenost od civilizace a jednoduchý styl. Bahía Drake je přístupná pouze z lodi, nejsou zde silnice, auta ani elektrika. Hotely si zajišťují sami vlastní elektrickou energii 24 hodin denně. Nicméně, oblast se překvapivě zachovala pro dobrodruhy.

Vybavení

Vybavení standardního pokoje: Hotel disponuje 2 pokoji typu suites a 11 luxusními pokoji, z nichž všechny jsou zasazené perfektně do přilehlého svahu. Z dálky sotva znatelně se pokoje rozdělují do třech různých skupin, z každé s působivým pohledem do bujného tropického pralesa, který hotel obklopuje. Hotel se nachází přímo na břehu Pacifiku – proto jsou pokoje otevřené a prostorné, s okny se sítěmi pro zpřístupnění tropického vánku dovnitř pokojů. Všechny pokoje disponují prostornými koupelnami s italskou dlažbou, stropy ve stylu katedrál, teplou vodou, stropními ventilátory, elektrikou 24 hodin, řemeslnými dekoracemi, navíc pitnou vodou, jelikož je opatřena systémem UV mikro-filtrů.

Vybavení hotelu: dobře udržovaná cesta spojuje pokoje s restaurací – oficiální zónou hotelu, který je v nočních hodinách dobře osvětlen, aby byl zajištěn bezpečný přechod z/do pokojů.

Stravování: Hosté si mohou vybrat z nabídky pokrmů kostarické kuchyně, které se podávají v hotelové restauraci.