Resort Reserva Conchal

Poloha

Resort Reserva Conchal Beach Resort Golf & Spa je situován na Playa Conchal (Pláž mušlí) na Cabo Velas, v provincii Guanacaste. Je to jeden z nejluxusnějších resortů nacházejících se na pacifickém pobřeží Kostariky. Soukromý areál rozkládající se na ploše 930 hektarů je zasazen mezi svěží zelené lesy a modré vody Tichého oceánu. Resort nabízí čtyři typy rezidencí a každá z privátních vil je oázou klidu a přepychu. Klienti mohou využít také služeb 5* hotelu all inclusive. Terasy, balkony a široká okna mají výhled na překrásné kostarické pobřeží a soukromé golfové hřiště. 

Vybavení

Vybavení rezidence: Všechny privátní rezidence jsou vybaveny kompletně zařízenou kuchyní, klimatizací, prostornou halou, denní úklidovou službu, privátním balkónem nebo terasou s výhledem na moře či golfové hřiště, kabelovou televizí, internetovým připojením, trezorem, vysoušečem vlasů, žehličkou a žehlícím prknem, myčkou a sušičkou prádla. Všechny jednotky jsou nekuřácké.  

Vybavení resortu: Privátní golfové hřiště, welness, beach club. Hotel nabízí bezkonkurenční služby a dbá na každý detail: vychlazené šampaňské a čokoláda při příjezdu, dodávka nakupů v místě ubytování nebo soukromá večeře připravená osobním kuchařem. Využít můžete celou řadu jednodenních výletů, dobrodružný rafting na divoké vodě, slaňování "canopy" vysoko nad řekou, odpočinek v termálních pramenech nebo výlet do některého z nedalekých přírodních parků.

Stravování: Nechte si připravit skvostné gurmánské jídlo osobním profesionálním kuchařem a vychutnejte si ho v soukromí vaší vily. V hotelu je stravování all inclusive.