Los Sueños Marriott Ocean & Golf Resort

Poloha

Luxusní letovisko Los Sueños Marriott Ocean & Golf Resort se nachází na centrálním pobřeží Kostariky, v zátoce Herradura. Hotel je zasazen mezi tropický deštný les a průzračné vody Tichého oceánu. U hotelu se rozprostírá klidná pláž Herradura, oblíbená mezi Kostaričany. Časopis Travel & Leisure označil tento rezort za jeden z "nejlepších světových hotelů pro rodiny", v areálu najdete 5* hotel, marinu, golfové hřiště, luxusní obchody i rerstaurace. 

Vybavení

Vybavení standardního pokoje: Všechny hotelové pokoje jsou prostorné, dobře vybavené a nabízejí úchvatný výhled. Z balkónu pokojů Herradura můžete obdivovat zátoku Herradura a blankytnou modř Tichého oceánu. Z jiných pokojů se lze kochat pohledem na kopce tropického deštného lesa. Pokoje jsou vybaveny mimojiné mezinárodní kabelovou televizí, vysokorychlostním internetem, minibarem nebo kávovarem. Koupelny mají vanu se sprchou, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby zdarma. Denní úklidová služba na pokojích.

Vybavení hotelu: V areálu hotelu se nachází bazén, bazén pro děti, tenisové kurty a střešní terasa. Hotel dále nabízí kompletní welness služby, bezplatné parkování, bezdrátové připojení k internetu. K hotelovému komplexu patří i 18-ti jamkové golfové hřiště či vlastní marina s půjčovnou lodí. Hotel je vhodný pro pořádání různých akcí, oslav i svateb. Nekuřácký hotel.

Stravování: Snídaně formou bufetu, kontinentální nebo kompletní americké snídaně. V areálu se nachází celkem 6 restaurací servírujících různé kuchyně, kavárna, bary nebo občerstvení přímo u hotelového bazénu nabízející sendviče a lehké obědy.