Poas Volcano Lodge

Poloha

Hotel Poas Volcano se nachází vysoko v horách a nabízí krásný výhled na národní park Poas Volcano a severní karibské pláně. V tomto hotelu si užijete autentickou atmosféru horského ubytování uprostřed tropických mlžných lesů Kostariky. Nedaleko hotelu se nachází také spoustu místních vesniček a atrakcí. Mezinárodní letiště v San José je odsud vzdáleno pouze 45 minut jízdy.

Vybavení

Vybavení standardního pokoje: Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s kosmetikou a fénem, kávovarem a trezorem. Každý pokoj má vlastní zahrádku.

Vybavení hotelu: Hotel nabízí společenskou místnost, knihovnu, multimediální místnost s projektorem a širokým výběrem DVD a hudby, wi-fi; lobby s kulečníkem, šachy a dalšími stolními hrami. Hostům jsou k v hotelu k dispozici také lekce jógy a masáže. Rádi Vám zajistíme celou řadu výletů a aktivit, jako je například exkurze do národního parku Poas Volcano, výlet do údolí, kde se pěstuje káva nebo túru k vodopádu La Paz.

Stravování: V hotelu se nachází restaurace, kde jsou servírovány pokrmy evropské a tradiční kostarické kuchyně. K dispozici je zde také bar.