Punta Marenco Lodge

Poloha

Punta Marenco Lodge se nachází v jihozápadní části Kostariky, na poloostrově Osa, u zálivu Drake Bay a národní park Corcovado je odsud na dosah. Hotel je obklopen tropickou zahradou a deštnými pralesy a pláž je situována asi 100 m od hotelu, který se nachází na kopci nad pláží. Hotelové bungalovy nabízí jednoduché ubytování a představují úžasné místo pro ty, kteří chtějí poznávat okolní přírodu, pozorovat tukany, papoušky Ara Arakanga, mývaly, tapíry, mravenečníky, opice různých druhů, a také si užít krásného koupání na panenských plážích. Ubytování je v oblasti, kde není elektřina ani cesty, takže hledáte-li opravdové sblížení s okolní nádhernou přírodou, toto je to pravé místo.

Vybavení

Vybavení standardního pokoje: Hotelové bungalovy (tropické stany na dřevěných konstrukcích, které se nachází v jednotlivých bungalovech) jsou vybaveny pohodlnými postelemi.  V bungalovech je nepravidelně k dispozici elektřina. Každý bungalov má k dispozici vlastní jednoduchou koupelnu se studenou vodou.

Vybavení hotelu: Hotel nabízí spoustu výletů do okolní přírody. Rádi pro Vás zajistíme například výlet do národního parku Corcovado, který patří k oblastem s nejsilnější biodiverzitou na světě. 

Stravování: Stravování v hotelové restauraci je zajištěno formou plné penze.